preloder

ZRYWARKA ETYKIET TYP ZEO-1000S

Podstawowe dane techniczne:
Typ ZEO-1000 S
L = długość 3640 mm
B = szerokość 1460 mm
H = wysokość 2040 mm
Waga 880 kg
Napięcie zasilania 3 x 400 V
Moc całkowita 16,5 kW z pompą 
Doprowadzenie wody 1”
Odprowadzenie wody z myjki 2″
Przyłącze sprężonego powietrza 1”  /6-8 bar/
Zapotrzebowanie w wodę 900 l/h
 

Zastosowanie:

Zrywarka etykiet obrotowa  typ ZEO-1000S jest specjalistycznym urządzeniem przeznaczonym do usuwania papierowych etykiet i naklejek ze wszystkich stron pojemnika z tworzywa sztucznego o gabarytach 600x400x200. Stosowana w działach przemysłu mięsnego oraz spożywczego, której wydajność wynosi 400-1000 szt./h. Urządzenie pracuje jako jednostka indywidualna wolno stojąca. Może także stanowić część linii mycia i współpracować z myjką pojemników.

Transport pojemników:

Załadunek pojemników do zrywarki odbywa się ręcznie lub automatycznie od strony strefy zrywania etykiet. Natomiast rozładunek od strony strefy odbioru. Dzięki temu, zrywarka może pracować w linii  z ciągłym systemem transportowym lub jako jednostka indywidualna .

Proces zrywania etykiet/usuwania naklejek:

Strefa zrywania etykiet wyposażona w specjalistyczny transporter z obrotnicą pojemników wewnątrz urządzenia. Ma to za zadanie stabilny ich przesuw i obrót o 360 stopni w trakcie usuwania etykiet. Strefa przedzielona jest kurtynami ze stali szlachetnej z obu stron, w celu zabezpieczenia  strefy mycia zasadniczego przed przedostawaniem się części etykiet. Woda ze zrywarki etykietek spływa bezpośrednio do kanalizacji i jest oczyszczana poprzez filtr opadowy szufladowy o średnicy szczeliny 2 mm.

Konstrukcja:

Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia. Dodatkowo, wykorzystanie konstrukcji tunelowej umożliwia usytuowanie urządzenia w strefie brudnej. Pojemniki po procesie usunięcia etykiet trafiają bezpośrednio do strefy mycia. Wykonana ze stali nierdzewnej, zapewnia utrzymanie wysokich warunków higienicznych.  Czytelny panel operacyjny umożliwia pełna kontrolę operatowi zrywarki  nad procesem usuwania etykiet.

W naszych urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych firm, jak również nowoczesne rozwiązania, które mają na celu zredukowanie do minimum koszty obsługi naszych urządzeń.

Najważniejsze zalety konstrukcji:

  • Możliwość pracy dwuosobowej obsługi lub praca w linii mycia,
  • Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej,
  • Stabilne  zużycie wody,
  • Pompa wysokociśnieniowa i dysza o wysokiej skuteczności pracy,
  • Sekcja zrywania etykiet wyposażona w filtr opadowy szufladowy,
  • Otwarte obiegi wody w strefach zrywania etykiet ,odpływ bezpośrednio do kanalizacji,
  • Możliwość dostosowania wydajności usuwania etykiet z pojemników  do istniejącej myjki pojemników,
  • Pełna regulacja i kontrola czasu trwania procesu usuwania etykiet,
  • Funkcjonalna konstrukcja.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pl_PL
en_GB pl_PL