PRZELOTOWA DEZYNFEKCJA NATRYSKOWA TYP PDN-160S

PRZELOTOWA DEZYNFEKCJA NATRYSKOWA

typ 

PDN-160S

  

Zastosowanie:

Przelotowa tunelowa dezynfekcja natryskowa typ PDN-160S jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu dezynfekcji natryskowej powierzchni zewnętrznej produktu przed bezpośrednim go rozpakowaniem. Wydajność urządzenia dla produktu /Logi/ do 160 szt /h.

Proces dezynfekcji natryskowej:

Załadunek produktu /log/ do maszyny odbywa się ręcznie lub automatycznie od strony strefy załadowczej, dzięki czemu może ona pracować w linii z ciągłym systemem transportowym. Po załadunku produktu na transporter roboczy przesuwany jest automatycznie wzdłuż sekcji natryskowej /środek alkoholowy /pod ciśnieniem z dysz.

Proces natrysku dezynfekanta w sekcji dezynfekcji odbywa się w obiegu zamkniętym

i uzupełniany jest w miarę potrzeb, w sposób zalewowy bezpośrednio do zbiornika głównego przez pracownika obsługi urządzenia. Zastosowany środek dezynfekcyjny należy wymienić w zbiorniku podczas pracy/ częstotliwość wymiany uzależniona jest od skuteczności stosowanego preparatu dezynfekcyjnego. Dokładność, efektywność rozprowadzenia środka dezynfekcyjnego gwarantuje zastosowanie dysz nierdzewnych o odpowiednim przepływie i kącie pokrycia produktu. Filtry przepływowy skutecznie chroni dysze natryskowe przed ich zapychaniem, co gwarantuje skuteczność i powtarzalność pokrywania powierzchni dezynfekowanej dezynfekantem. Produkt po procesie dezynfekcji należy składować na wózkach wyposażonych w pólki, na czas odparowania środka dezynfekcyjnego, a następnie przeznaczyć do plasterkowania.                                

Konstrukcja:

Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia. Wykonanie ze stali kwasoodpornej zapewnia utrzymanie wysokich warunków higienicznych. Ponadto czytelny panel sterujący umożliwia pełna kontrolę operatowi urządzenia nad procesem dezynfekcji. W naszych urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych firm oraz nowoczesne rozwiązania mające na celu zredukowanie do minimum kosztów obsługi naszych urządzeń.

Najważniejsze zalety konstrukcji:

  • Możliwość pracy dwuosobowej obsługi lub bezobsługowo w linii.
  • Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej.
  • Sekcja dezynfekcji z filtrem przepływowym.
  • Zamknięty obieg przepływu dezynfekanta.
  • Dezynfekcja w obiegu zamkniętym.
  • Pełna regulacja i kontrola czasu trwania procesu dezynfekcji.
  • Funkcjonalna konstrukcja.
  • Sterowanie elektroniczne Delta.

Zalecenia dla urządzenia:

-urządzenie wymaga dodatkowej wentylacji wyciągowej z pomieszczenia oraz otoczenia  myjki w strefie załadunku i rozładunku ze względu na stosowany Dezynfekant.

Podstawowe dane techniczne:

Typ PDN-160S
L = długość: 3200 mm
B = szerokość: 800 mm
H = wysokość: 1600 mm
Waga: 680 kg
Napięcie zasilania: 3 x 400 V
Moc całkowita: 4, 5 kW
Opróżnianie zbiornika: Zawór 1, cal

 

Strefa mycia PDN-160S
Ilość pomp: 1szt z stali nierdzewnej
Ilość dysz natryskowych: 16 szt. z stali nierdzewnej
Filtr dezynfekanta Przelotowy /z wymiennym filtrem roboczym
Pojemność zbiornika: 25 l.
Transport Regulowany automatyczny na pulpicie Delta
  Uzupełniania roztworu Zalewowo