preloder

PRZELOTOWA DEZYNFEKCJA NATRYSKOWA TYP PDN-160S

Podstawowe dane techniczne:

Typ

PDN-160S

Długość

3200 mm

Szerokość

800 mm

Wysokość

1600 mm

Waga

680 kg

Napięcie zasilania

3 x 400 V

Moc całkowita

4, 5 kW

Opróżnianie zbiornika

Zawór 1″

Strefa mycia

PDN-160S

Ilość pomp

1 szt. z stali nierdzewnej

Ilość dysz natryskowych

16 szt. z stali nierdzewnej

Filtr dezynfekanta

Przelotowy /z wymiennym filtrem roboczym

Pojemność zbiornika

25 l

Transport

Regulowany automatyczny na pulpicie Delta

Uzupełniania roztworu

Zalewowo

Zastosowanie:

Przelotowa tunelowa dezynfekcja natryskowa typ PDN-160S jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu dezynfekcji natryskowej powierzchni zewnętrznej produktu przed bezpośrednim go rozpakowaniem. Wydajność urządzenia dla produktu /Logi/ do 160 szt /h.

Proces dezynfekcji natryskowej:

Załadunek produktu /log/ do maszyny odbywa się ręcznie lub automatycznie od strony strefy załadowczej, dzięki czemu może ona pracować w linii z ciągłym systemem transportowym. Po załadunku produktu na transporter roboczy przesuwany jest automatycznie wzdłuż sekcji natryskowej /środek alkoholowy /pod ciśnieniem z dysz.

Proces natrysku dezynfekanta w sekcji dezynfekcji odbywa się w obiegu zamkniętym i uzupełniany jest w miarę potrzeb, w sposób zalewowy bezpośrednio do zbiornika głównego przez pracownika obsługi urządzenia. Zastosowany środek dezynfekcyjny należy wymienić w zbiorniku podczas pracy/ częstotliwość wymiany uzależniona jest od skuteczności stosowanego preparatu dezynfekcyjnego. Dokładność, efektywność rozprowadzenia środka dezynfekcyjnego gwarantuje zastosowanie dysz nierdzewnych o odpowiednim przepływie i kącie pokrycia produktu. Filtry przepływowy skutecznie chroni dysze natryskowe przed ich zapychaniem, co gwarantuje skuteczność i powtarzalność pokrywania powierzchni dezynfekowanej dezynfekantem. Produkt po procesie dezynfekcji należy składować na wózkach wyposażonych w pólki, na czas odparowania środka dezynfekcyjnego, a następnie przeznaczyć do plasterkowania.

Konstrukcja:

Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia. Wykonanie ze stali kwasoodpornej zapewnia utrzymanie wysokich warunków higienicznych. Ponadto czytelny panel sterujący umożliwia pełna kontrolę operatowi urządzenia nad procesem dezynfekcji. W naszych urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych firm oraz nowoczesne rozwiązania mające na celu zredukowanie do minimum kosztów obsługi naszych urządzeń.

Najważniejsze zalety konstrukcji:

  • Możliwość pracy dwuosobowej obsługi lub bezobsługowo w linii

  • Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej

  • Sekcja dezynfekcji z filtrem przepływowym

  • Zamknięty obieg przepływu dezynfekanta

  • Dezynfekcja w obiegu zamkniętym

  • Pełna regulacja i kontrola czasu trwania procesu dezynfekcji

  • Funkcjonalna konstrukcja

  • Sterowanie elektroniczne Delta

Zalecenia dla urządzenia:

Urządzenie wymaga dodatkowej wentylacji wyciągowej z pomieszczenia oraz otoczenia  myjki w strefie załadunku i rozładunku ze względu na stosowany Dezynfekant.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pl_PL
en_GB pl_PL