preloder

MYJKA WÓZKÓW WĘDZARNICZYCH Z PÓŁKAMI Z SIATKI Typ: MWW-36S,FO,P

Typ:

Typ: MWW-36,S,FO,P

L = długość:

2500 mm

B = szerokość:

2520 mm

H = wysokość:

2400mm nad posadzką

Zbiornik 1000 mm osadzony   w posadzce

Waga:

1260 kg

Napięcie zasilania:

3 x 400 V

Moc całkowita:

26, 5 kW

Doprowadzenie wody:

1”

Odprowadzenie wody z myjki:

2”

Przyłącze pary:

1 ” DN25

Wymiennik ciepła parowy

Obieg zamknięty z stali kwasoodpornej

Ilość obrotów obrotnicy:

Stała

Wydajność pompy:

2x 50  m3/h

Ilość dysz myjących:

60 szt. z stali nierdzewnej

Ilość dysz płuczących:

18 x 2,5 l/min

Pojemność zbiornika:

1100 l

Komin wentylacyjny

250 mm

Filtr szczelinowy obrotowy samoczyszczący

Szczelina 0,5 mm  filtr o zwiększonej przepustowości

Zastosowanie:

Myjka komorowa Typ: MWW-36S,FO,P  jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu mycia wózków wędzarniczych Typ „Z” lub ; H; o gabarytach  550x1000x2050 mm. oraz wózków z półkami z siatki. Wykonana z stali nierdzewnej i materiałów sztucznych, zbiornik myjki zagłębiony w posadzce, komora mycia w systemie przelotowym. Wydajność urządzenia do 36 szt./h wózków wędzarniczych i od 6-8 szt./h wózków z półkami z siatki, proces mycia 3 szt./ 1 cykl. Uwzględnia mycie i płukanie od 4-7 min w zależności od stopnia zabrudzenia oraz doboru stężenia robaczego środka myjącego w zaleceniu 2-3% nie piennego. Zapotrzebowanie wody w procesie płukania 25-50l na cykl w zależność jak wyżej.  

Transport wózków:

Wjazd oraz wyjazd wózków wędzarniczych odbywa się na poziomie posadzki, urządzenie zamontowane jest w zagłębieniu wykonanym w posadzce na wysokość zbiornika zbierającego roztwór myjący z myjki, co pozwala na bezpośredni wjazd wózków do komory myjąco–płuczącej. Pracownik wprowadza i wyprowadza wózki z komory mycia pojedynczo dwa wzdłużnie i jeden poprzecznie.

Proces mycia:

Proces mycia głównego odbywa się dzięki cyrkulacji roztworu myjącego w obiegu zamkniętym. Po umieszczeniu wózków wewnątrz myjki, pracownik szczelnie zamyka drzwi myjki i uruchomia cykl mycia. Detergent dozowany jest automatycznie do zbiornika wody mycia zasadniczego, urządzenie rejestruje każdą czynność związana z procesem mycia. Dokładność, efektywność oraz wydajność mycia wózków wędzarniczych gwarantuje zastosowanie w urządzeniu obrotowej podstawy, wskutek czego podczas procesu mycia wózki obracają się wokół własnej osi i poddawane są kilkudziesięciu krotnemu natryskowi roztworem myjącym na powierzchnię wózka pod ciśnieniem. Dodatkowo w urządzeniu występuje system filtracji. Filtr szczelinowy obrotowy samoczyszczący eliminuje wszystkie zabrudzenia stałe powyżej 0,5 mm, co gwarantuję powtarzalną jakość mycia. Filtr przelewowy zbiera zanieczyszczenia płynne i eliminuje je bezpośrednio do kanalizacji. Proces płukania uruchamia się automatycznie po procesie mycia zasadniczego, woda z płukania odświeża wodę w zbiorniku mycia zasadniczego. Ilość wody wpływa na zużycie środka myjącego i jakość roztworu myjącego, co jest zarządzane za pomocą zamontowanej gospodarki wodnej w myjce. Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia.

Konstrukcja:

Większość elementów urządzenia wykonana jest z masywnej stali nierdzewnej a ich konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie oraz spełnia normy higieny produkcji spożywczej. Prosta i stabilna konstrukcja spawana ze stali nierdzewnej zapewnia łatwą obsługę, utrzymanie w czystości i długotrwałą żywotność urządzenia. W naszych urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych firm oraz nowoczesne rozwiązania mające na celu zredukowanie do minimum kosztów obsługi naszych urządzeń. Wprowadzenie nowoczesnej gospodarki wodnej w znacznej mierze ogranicza koszty użytkowania myjki pod względem zużycia wody, energii, środków myjących, zrzutu ścieku do kanalizacji.

Najważniejsze zalety konstrukcyjne:

 • Możliwość jednoosobowej obsługi.
 • Możliwość dwuosobowej obsługi przy myjce przelotowej.
 • Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej.
 • Zredukowane do minimum zużycie środka myjącego poprzez zastosowanie nowoczesnej gospodarki wodnej.
 • Dwie pompy wodne o wysokiej wydajności z stali szlachetnej.
 • Filtr obrotowy szczelinowy samoczyszczący o zwiększonej przepustowości.
 • Komora myjąco / płucząca.
 • Zamknięty obieg roztworu myjącego.
 • Możliwość regulacji wody używanej do płukania.
 • Pełna regulacja i kontrola i rejestr czasu trwania procesu mycia , płukania oraz zużycia wody i środków myjących.
 • Funkcjonalna konstrukcja.
 • Sterowanie i programowanie z Pulpitu elektronicznego DELTA.
 • Pełny rejestr pracy urządzenia z odczytem parametrów mycia i zużyć wody i środków myjących oraz  przestoju urządzenia.
 • Pompkę dozującą środek myjący z przepływomierzem i pomiarem konduktometryczny.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pl_PL
en_GB pl_PL