preloder

MYJKA WÓZKÓW WĘDZARNICZYCH TYP MWW-40

TYP: MWW 40

L = długość:

2200 mm

B = szerokość:

2200 mm

H = wysokość:

2900mm

Waga:

980 kg

Napięcie zasilania:

3 x 400 V

Moc całkowita:

38,5 KW

Doprowadzenie wody:

¾”

Odprowadzenie wody z myjki:

2 ”

Ogrzewanie wody

Elektryczne za pomocą grzałek

Ilość obrotów obrotnicy:

Stała

Wydajność pompy:

40 m3/h

Ilość dysz myjących:

40 szt. z stali nierdzewnej

Ilość dysz płuczących:

16 x 2,5 l/min

Pojemność zbiornika:

620 l

Komin wentylacyjny

250 mm

Zastosowanie:

Myjka komorowa wolnostojąca  Typ: MWW-40  jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu mycia wózków wędzarniczych Typ „Z” lub ; H; o gabarytach 1000x1000x2000 mm. Wykonana z stali nierdzewnej i materiałów sztucznych .Wydajność urządzenia od 20-40szt/h. Urządzenie w wersji standardowej pozwala na mycie w jednym cyklu 3 szt. wózków wędzarniczych, proces mycia uwzględnia mycie i płukanie od 6-10 min w zależności od stopnia zabrudzenia oraz doboru stężenia robaczego środka myjącego w zaleceniu środek wysokozasadowy o stężeniu 2-3% nie pienny.  Zapotrzebowanie wody w procesie płukania   17-25 l na cykl w zależność jak wyżej.  

Transport wózków:

Wjazd oraz wyjazd wózków wędzarniczych odbywa się na najazdach wprowadzonych do komory myjąco-płuczącej. Urządzenie zamontowane jest bezpośrednio na posadzce Pracownik obsługi urządzenia wprowadza i wyprowadza wózki z komory mycia pojedynczo.

Proces mycia:

Proces mycia głównego odbywa się dzięki cyrkulacji roztworu myjącego w obiegu zamkniętym. Po umieszczeniu 3 wózków wewnątrz myjki, pracownik szczelnie zamyka drzwi myjki i uruchomia cykl mycia. Detergent dozowany jest automatycznie do zbiornika wody mycia zasadniczego. Dokładność, efektywność oraz wydajność mycia wózków wędzarniczych gwarantuje zastosowanie w urządzeniu obrotowej podstawy, wskutek czego podczas procesu mycia wózki obracają się wokół własnej osi i poddawane są kilkudziesięciu krotnemu natryskowi roztworem myjącym na powierzchnię wózka pod ciśnieniem. Dodatkowo w urządzeniu został zastosowany system filtracji. Filtr przelewowy który zbiera zanieczyszczenia płynne i eliminuje je bezpośrednio do kanalizacji. Proces płukania uruchamia się automatycznie po procesie mycia zasadniczego woda z płukania odświeża wodę w zbiorniku mycia zasadniczego. Ilość wody wpływa na zużycie środka myjącego i jakość roztworu myjącego. Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia.

Konstrukcja:

Większość elementów urządzenia wykonana jest z masywnej stali nierdzewnej, a ich konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie oraz spełnia normy higieny produkcji spożywczej. Prosta i stabilna konstrukcja spawana ze stali nierdzewnej zapewnia łatwą obsługę, utrzymanie w czystości i długotrwałą żywotność urządzenia. W naszych urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych firm oraz nowoczesne rozwiązania mające na celu zredukowanie do minimum kosztów obsługi naszych urządzeń.

Najważniejsze zalety konstrukcyjne:

 • Jednoosobowa obsługa.
 • Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej.
 • Pompa wodna o wysokiej wydajności z stali szlachetnej.
 • Komora myjąco / płucząca.
 • Zamknięty obieg roztworu myjącego.
 • Możliwość regulacji wody używanej do płukania.
 • Pełna regulacja i kontrola czasu trwania procesu mycia i płukania.
 • Funkcjonalna konstrukcja.
 • Sterowanie analogowe.
 • Ogrzewanie wody w zbiorniku elektryczne.
 • Pompkę dozującą środek myjący dostarcza dostawca środków myjących.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pl_PL
en_GB pl_PL