preloder

MYJKA WÓZKÓW FARSZOWYCH TYP MWF II, 60S, FO

Podstawowe dane techniczne:

Typ

MWF II, 60S, FO

Długość:

3600 mm

Szerokość

3300 mm

Wysokość

2250 mm

Waga

1200 kg

Napięcie zasilania

3 x 400 V

Moc całkowita

17 kW

Doprowadzenie wody

1 ”

Odprowadzenie wody z myjki

3″

Przyłącze pary

1 ” DN 25

Przyłącze sprężonego powietrza

Ø8 mm 6-8 bar

Wydajność pompy

1 x 80 m3/h

Ilość dysz myjących

2 x 25  szt. z stali nierdzewnej

Ilość dysz płuczących

2 x 12 x 2,5 l/min

Zużycie wody regulowane

7,5-12 l/szt.

Pojemność zbiornika:

880 l

Wentylacja

2  x 200 mm

Zastosowanie:

Myjka komorowa typ MWF II,60S ,FO jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu mycia wózków farszowych o pojemności 200 l. Wykonana jest ze stali kwasoodpornej i materiałów sztucznych o wydajności do 55-60 sztuk/h.

Załadunek i rozładunek:

Załadunek i rozładunek do urządzenia wykonuje jeden pracownik odpowiedzialny za mycie pojemników. Pracownik ustawia dwa wózki farszowe w miejscu przeznaczenia na platformie urządzenia, następnie urządzenie automatycznie załaduje wózek farszowy do strefy mycia oraz rozładuje po wykonaniu czynności mycia i płukania zaprogramowanych w urządzeniu.

Proces mycia:

Proces mycia głównego odbywa się dzięki cyrkulacji wody w obiegu zamkniętym. Po umieszczeniu wózka wewnątrz myjki detergent dozowany jest automatycznie do zbiornika wody mycia zasadniczego. Dokładność, efektywność oraz wydajność mycia gwarantuje zastosowanie w urządzeniu obrotowego zestawu dysz ze stali nierdzewnej — myjących i płuczących, wskutek czego podczas procesu mycia pojemniki obracają się wokół własnej osi. Dodatkowo w urządzeniu występuje system filtracji. Filtr obrotowy szczelinowy samoczyszczący, który wybiera wszystkie zabrudzenia stałe, separując je na zewnątrz myjki oraz przelewowy zbierający nieczystości unoszące się na powierzchni wody. Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia. Pulpit sterujący umożliwia zaprogramowanie indywidualne procesów mycia i płukania co ma znaczny wpływ na wydajność mycia oraz czystości mytych wózków farszowych.

Konstrukcja:

Większość elementów urządzenia wykonana jest z masywnej stali nierdzewnej, a ich konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie oraz spełnia normy higieny produkcji spożywczej. Prosta i stabilna konstrukcja spawana ze stali kwasoodpornej zapewnia łatwą obsługę, utrzymanie w czystości i długotrwałą żywotność urządzenia. W naszych urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych firm oraz nowoczesne rozwiązania mające na celu zredukowanie do minimum kosztów obsługi naszych urządzeń. Wprowadzenie nowoczesnej gospodarki wodnej, w znacznej mierze ogranicza koszty użytkowania myjki pod względem zużycia wody, energii, środków myjących, zrzutu ścieku do kanalizacji.

Najważniejsze zalety konstrukcyjne:

Możliwość jednoosobowej obsługi
Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej
Zredukowane do minimum zużycie wody oraz środka myjącego
Pompa wodna o wysokiej wydajności
Wysoka jakość wykonania
Komora myjąco / płucząca
Zamknięty obieg wody
Możliwość regulacji wody używanej do płukania oraz czasu płukania
Pełna regulacja i kontrola czasu trwania procesu mycia
Funkcjonalna konstrukcja
System obsługi urządzenia z pulpitu DELTA
Filtr szczelinowy obrotowy samoczyszczący 0,5 mm
Licznik stały i zmianowy umytych wózków farszowych

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pl_PL
en_GB pl_PL