preloder

MYJKA WÓZKÓW FARSZOWYCH MWF 30S

Podstawowe dane techniczne:

Typ:

MFW-30S,FO

L = długość:

3600 mm

B = szerokość:

1500 mm

H = wysokość:

2500 mm

Waga:

900 kg

Napięcie zasilania:

3 x 400 V

Moc całkowita:

9, 5 kW

Doprowadzenie wody:

1 ”

Odprowadzenie wody z myjki:

2 ”

Przyłącze pary:

1” DN 25

Przyłącze sprężonego powietrza

Ø8 mm 6-8 bar

Wydajność pompy:

40 m3/h

Ilość dysz myjących:

24 szt. z stali nierdzewnej

Ilość dysz płuczących:

16 x2, 5l/min

Pojemność zbiornika:

580 l

Komin wentylacyjny

200 mm

Zastosowanie:

Myjka komorowa Typ: MWF.30S jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu mycia wózków farszowych 200l wykonana ze stali kwasoodpornej i materiałów sztucznych o wydajność mycia od 25-30szt/h.

Załadunek i rozładunek:

Załadunek i rozładunek do urządzenia wykonuje jeden pracownik odpowiedzialny za mycie pojemników. Pracownik ustawia wózek farszowy w miejscu przeznaczenia na platformie urządzenia, następnie urządzenie automatyczne załaduje wózek farszowy do strefy mycia oraz rozładuje po wykonaniu czynności mycia i płukania zaprogramowanych w urządzeniu.

Proces mycia:

Proces mycia głównego odbywa się dzięki cyrkulacji wody w obiegu zamkniętym. Po umieszczeniu wózka farszowego wewnątrz myjki detergent dozowany jest automatycznie do zbiornika wody mycia zasadniczego za pomocą pompki z pomiarem konduktometrycznym. Dokładność, efektywność oraz wydajność mycia gwarantuje zastosowanie w urządzeniu obrotowego zestawu dysz z stali nierdzewnej myjących i płuczących, wskutek czego podczas procesu mycia pojemników dysze obracają się wokół własnej osi. Dodatkowo w urządzeniu występuje system filtracji. Filtr szczelinowy siatkowy wybierający wszystkie zabrudzenia stałe oraz  filtr przelewowy zbierający wszystkie zanieczyszczenia unoszące się na powierzchni wody eliminując je bezpośrednio do kanalizacji. Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia. Pulpit sterujący umożliwia zaprogramowanie indywidualne procesów mycia i płukania. Zastosowany system filtracji roztworu myjącego nie tylko zabezpiecza dysze myjące przed zapychaniem, ale również dba o odpowiednią mikrobiologię mytych wózków farszowych.

Konstrukcja:

Większość elementów urządzenia wykonana jest z masywnej stali nierdzewnej a ich konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie oraz spełnia normy higieny produkcji spożywczej. Prosta i stabilna konstrukcja spawana ze stali kwasoodpornej zapewnia łatwą obsługę, utrzymanie w czystości i długotrwałą żywotność urządzenia. W naszych urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych europejskich firm oraz nowoczesne rozwiązania mające na celu zredukowanie do minimum kosztów obsługi naszych urządzeń. Wprowadzenie nowoczesnej gospodarki wodnej w znacznej mierze ogranicza koszty użytkowania myjki pod względem zużycia wody, energii, środków myjących, zrzutu ścieku do kanalizacji.

Najważniejsze zalety konstrukcyjne:

 • Możliwość jednoosobowej obsługi.
 • Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej.
 • Zredukowane do minimum zużycie wody oraz środka myjącego.
 • Pompa wodna o wysokiej wydajności.
 • Wysoka, jakość wykonania.
 • Zamknięty obieg wody.
 • Możliwość regulacji wody używanej do płukania oraz czasu płukania.
 • Pełna regulacja i kontrola czasu trwania procesu mycia.
 • Funkcjonalna konstrukcja.
 • Nowoczesny system sterujący na pulpicie DELTA.
 • Licznik cykli mycia zmianowy i stały
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pl_PL
en_GB pl_PL