preloder

MYJKA WÓZKÓW FARSZOWYCH TYP MWF 30S, FO

Podstawowe dane techniczne:

TYP

MFW 30S,FO

Długość

3600 mm

Szerokość

1500 mm+ 700 mm filtr obrotowy

Wysokość

2500 mm

Waga

900 kg

Napięcie zasilania

3 x 400 V

Moc całkowita

9, 5 kW

Doprowadzenie wody

1”

Odprowadzenie wody z myjki

2″

Przyłącze pary

1” DN 25

Przyłącze sprężonego powietrza

Ø8 mm 6-8 bar

Wydajność pompy

40 m3/h

Ilość dysz myjących

24 szt. z stali nierdzewnej

Ilość dysz płuczących

16 x2, 5l/min

Pojemność zbiornika

580 l

Komin wentylacyjny

200 mm

Zastosowanie:

Myjka komorowa typ MWF 30S, FO jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu mycia wózków farszowych o pojemności 200l. Jest wykonana ze stali kwasoodpornej i materiałów sztucznych o wydajności mycia do 25-30 szt./h.

Załadunek i rozładunek:

Załadunek i rozładunek do urządzenia wykonuje jeden pracownik odpowiedzialny za mycie pojemników. Pracownik ustawia wózek farszowy w miejscu przeznaczenia na platformie urządzenia, następnie urządzenie automatycznie załaduje wózek farszowy do strefy mycia oraz rozładuje po wykonaniu czynności mycia i płukania zaprogramowanych w urządzeniu.

Proces mycia:

Proces mycia głównego odbywa się dzięki cyrkulacji wody w obiegu zamkniętym. Po umieszczeniu wózka farszowego wewnątrz myjki detergent dozowany jest automatycznie do zbiornika wody mycia zasadniczego z pomiarem konduktometrycznym. Dokładność, efektywność oraz wydajność mycia gwarantuje zastosowanie w urządzeniu obrotowego zestawu dysz ze stali nierdzewnej myjących i płuczących, wskutek czego podczas procesu mycia pojemniki obracają się wokół własnej osi. Dodatkowo w urządzeniu występuje system filtracji. Filtr szczelinowy obrotowy samoczyszczący /szczelina filtra 0.5 mm/ wybierający wszystkie zabrudzenia stałe oraz przelewowy zbierający zanieczyszczenia unoszące się na powierzchni wody. Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia. Pulpit sterujący umożliwia zaprogramowanie indywidualne procesów mycia i płukania. Zastosowany system filtracji roztworu myjącego nie tylko zabezpiecza dysze myjące przed zapychaniem, ale również dba o odpowiednią mikrobiologię mytych wózków farszowych.

Konstrukcja:

Większość elementów urządzenia wykonana jest z masywnej stali nierdzewnej, a ich konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie oraz spełnia normy higieny produkcji spożywczej. Prosta i stabilna konstrukcja spawana ze stali kwasoodpornej zapewnia łatwą obsługę, utrzymanie w czystości i długotrwałą żywotność urządzenia. W naszych urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych europejskich firm oraz nowoczesne rozwiązania mające na celu zredukowanie do minimum kosztów obsługi naszych urządzeń. Wprowadzenie nowoczesnej gospodarki wodnej w znacznej mierze ogranicza koszty użytkowania myjki pod względem zużycia wody, energii, środków myjących, zrzutu ścieku do kanalizacji.

Najważniejsze zalety konstrukcyjne:

Możliwość jednoosobowej obsługi
Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej
Zredukowane do minimum zużycie wody oraz środka myjącego
Pompa wodna o wysokiej wydajności
Wysoka, jakość wykonania
Komora myjąco płucząca z filtrem szczelinowym obrotowym samoczyszczącym
Zamknięty obieg wody
Możliwość regulacji wody używanej do płukania oraz czasu płukania
Pełna regulacja i kontrola czasu trwania procesu mycia
Funkcjonalna konstrukcja
Nowoczesny system sterujący na pulpicie DELTA
Licznik cykli mycia zmianowy i stały
Zabezpieczenie platformy załadowczej przed przeciążeniem

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pl_PL
en_GB pl_PL