preloder

MYJKA WÓZKÓW FARSZOWYCH TYP MWF-30

TYP:

MFW.30

L = długość:

3600 mm

B = szerokość:

1500 mm

H = wysokość:

2500 mm

Waga:

900 kg

Napięcie zasilania:

3 x 400 V

Moc całkowita:

37 kW

Doprowadzenie wody:

¾”

Odprowadzenie wody z myjki:

2 ”

Ogrzewanie wody

Elektryczne przy pomocy grzałek

Wydajność pompy:

30 m3/h

Ilość dysz myjących:

24 szt. z stali nierdzewnej

Ilość dysz płuczących:

16 x2, 5l/min

Pojemność zbiornika:

400 l

Komin wentylacyjny

200 mm

Zastosowanie:

Myjka komorowa Typ: MWF-30 jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu mycia wózków farszowych 200l wykonana ze stali kwasoodpornej i materiałów sztucznych o wydajność mycia do 20-25szt/h.

Załadunek i rozładunek:

Załadunek i rozładunek do urządzenia wykonuje jeden pracownik odpowiedzialny za mycie pojemników ustawiając wózek farszowy w miejscu jego przeznaczenia na platformie urządzenia. Urządzenie automatyczne załaduje wózek farszowy do strefy mycia oraz rozładuje po wykonaniu czynności mycia i płukania zaprogramowanych w urządzeniu.

Proces mycia:

Proces mycia głównego odbywa się dzięki cyrkulacji wody w obiegu zamkniętym. Po umieszczeniu wózka farszowego wewnątrz myjki pracownik naciska przycisk Start w celu uruchomienia procesu mycia. Detergent dozowany jest automatycznie do zbiornika wody mycia zasadniczego za pomocą pompki z pomiarem konduktometrycznym. Dokładność, efektywność oraz wydajność mycia gwarantuje zastosowanie w urządzeniu obrotowego zestawu dysz nierdzewnych myjących i płuczących, wskutek czego podczas procesu mycia pojemniki obracają się wokół własnej osi. Dodatkowo w urządzeniu występuje system filtracji. Filtr szufladowy oczkowy o szczelinie 2mm, wybierający wszystkie zabrudzenia stałe oraz filtr przelewowy eliminujący wszystkie zabrudzenia  unoszące się na powierzchni wody kierując je bezpośrednio do kanalizacji. Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia.

Konstrukcja:

Większość elementów urządzenia wykonana jest z masywnej stali nierdzewnej, a ich konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie oraz spełnia normy higieny produkcji spożywczej. Prosta i stabilna konstrukcja spawana ze stali kwasoodpornej zapewnia łatwą obsługę, utrzymanie w czystości i długotrwałą żywotność urządzenia. W naszych urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych Europejskich firm oraz nowoczesne rozwiązania mające na celu zredukowanie do minimum kosztów obsługi naszych urządzeń.

Najważniejsze zalety konstrukcyjne:

 • Możliwość jednoosobowej obsługi.
 • Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej.
 • Zredukowane do minimum zużycie wody oraz środka myjącego.
 • Pompa wodna o wysokiej wydajności.
 • Wysoka jakość wykonania.
 • Zamknięty obieg wody w procesie mycia głównego.
 • Możliwość regulacji wody używanej do płukania.
 • Pełna regulacja i kontrola czasu trwania procesu mycia i płukania.
 • Funkcjonalna konstrukcja.
 • Zabezpieczenie platformy załadowczej przed przeciążeniem.
 • Sterowanie Analogowe.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pl_PL
en_GB pl_PL