MYJKA WÓZKÓW FARSZOWYCH TYP MWF-30

MYJKA WÓZKÓW FARSZOWYCH

Typ MWF.30

 

Zastosowanie:

Myjka komorowa Typ: MWF.30 jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu mycia wózków farszowych 200l wykonana ze stali kwasoodpornej i materiałów sztucznych o wydajność mycia do 25-30szt/h.

Załadunek i rozładunek:

Załadunek  urządzenia wykonuje jeden pracownik odpowiedzialny za mycie pojemników. Operator ustawia wózek farszowy w miejscu przeznaczenia na platformie urządzenia. Urządzenie automatyczne załaduje wózek farszowy do strefy mycia oraz rozładuje, po wykonaniu czynności mycia i płukania zaprogramowanych w urządzeniu

Proces mycia:

Proces mycia głównego odbywa się dzięki cyrkulacji wody w obiegu zamkniętym. Po umieszczeniu wózka farszowego wewnątrz myjki. Detergent dozowany jest automatycznie do zbiornika wody mycia zasadniczego z pomiarem konduktometrycznym. Dokładność, efektywność oraz wydajność mycia gwarantuje zastosowanie w urządzeniu obrotowego zestawu dysz z stali nierdzewnej myjących i płuczących, wskutek czego podczas procesu mycia pojemniki obracają się wokół własnej osi. Dodatkowo w urządzeniu występuje system filtracji. Filtr szufladowy o szczelinie 2mm wybierający wszystkie zabrudzenia stałe oraz przelewowy zbierający unoszące się na powierzchni wody. Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia.

Konstrukcja:

Większość elementów urządzenia wykonana jest z masywnej stali nierdzewnej, a ich konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie oraz spełnia normy higieny produkcji spożywczej. Prosta i stabilna konstrukcja spawana ze stali kwasoodpornej zapewnia łatwą obsługę, utrzymanie w czystości i długotrwałą żywotność urządzenia. W naszych urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych europejskich firm oraz nowoczesne rozwiązania mające na celu zredukowanie do minimum kosztów obsługi naszych urządzeń. Wprowadzenie nowoczesnej gospodarki wodnej w znacznej mierze ogranicza koszty użytkowania myjki pod względem zużycia wody, energii, środków myjących, zrzutu ścieku do kanalizacji.

Najważniejsze zalety konstrukcyjne:

  • Możliwość jednoosobowej obsługi.
  • Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej.
  • Zredukowane do minimum zużycie wody oraz środka myjącego.
  • Pompa wodna o wysokiej wydajności.
  • Wysoka, jakość wykonania.
  • Zamknięty obieg wody.
  • Możliwość regulacji wody używanej do płukania oraz czasu płukania.
  • Pełna regulacja i kontrola czasu trwania procesu mycia.
  • Funkcjonalna konstrukcja.
  • Zabezpieczenie platformy załadowczej przed przeciążeniem
Typ MFW.30
L = długość: 3600 mm
B = szerokość: 1500 mm
H = wysokość: 2500 mm
Waga: 900 kg
Napięcie zasilania: 3 x 400 V
Moc całkowita: 37 kW
Doprowadzenie wody: 1 ”
Przyłącze sprężonego powietrza Ø8 mm 6-8 bar
Odprowadzenie wody z myjki: 2 cal
Ogrzewanie wody Elektryczne przy pomocy grzałek
Wydajność pompy: 30 m3/h
Ilość dysz myjących: 24 szt. z stali nierdzewnej
Ilość dysz płuczących: 16 x2, 5l/min
Pojemność zbiornika: 500 l
Komin wentylacyjny 200 mm