preloder

MYJKA POJEMNIKÓW BIG-BOX TYP MBB 30S

Podstawowe dane techniczne:

TYP

MBB 30S

Długość

4200 mm

Szerokość

2350 mm

Wysokość

2800 mm

Waga

890 kg

Napięcie zasilania

3 x 400 V

Moc całkowita

12,5 kW

Doprowadzenie wody

1”

Odprowadzenie wody z myjki

2″

Przyłącze pary

1” DN 25 obieg zamknięty ciśnienie 4-6 bar

Przyłącze sprężonego powietrza

Ø8 mm 6-8 bar

Wydajność pompy

50 m3/h

Ilość dysz myjących

25 szt. z stali nierdzewnej

Ilość dysz płuczących

 16 x 2,5 l/min

Pojemność zbiornika

620 l

Wentylacja

 250 mm

Zastosowanie:

Myjka komorowa typ MBB 30S jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu mycia pojemników Big Box o gabarytach 1200x1000x790 mm, wykonana ze stali kwasoodpornej i materiałów sztucznych. Wydajność mycia od 15 do 25 szt./h w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia.

Załadunek i rozładunek:

Wykonuje jeden pracownik odpowiedzialny za mycie pojemników Big Box w myjce. Ustawia pojemnik w miejscu przeznaczenia na platformie załadowczej urządzenia i załącza przycisk Start. Urządzenie automatycznie załaduje pojemnik do strefy mycia oraz rozładuje. Po wykonaniu czynności myjący zaprogramowanych w urządzeniu.

Proces mycia:

Proces mycia głównego i płukania końcowego odbywa się w komorze mycia. Po umieszczeniu pojemnika wewnątrz myjki detergent dozowany jest automatycznie do zbiornika wody mycia zasadniczego. Dokładność, efektywność oraz wydajność pojemników gwarantuje zastosowanie w urządzeniu obrotowego zestawu dysz nierdzewnych myjących i płuczących, wskutek czego podczas procesu mycia pierścień myjący i płuczący obracają się wokół własnej osi. Dodatkowo w urządzeniu występuje system filtracji. Filtr szufladowy zatrzymujący wszystkie zabrudzenia stałe powyżej 2 mm oraz przelewowy zbierający zanieczyszczenia pływające unoszące się na powierzchni wody bezpośrednio do kanalizacji.

Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia. Pulpit sterujący umożliwia zaprogramowanie indywidualne procesów

mycia i płukania, co ma znaczny wpływ na wydajność mycia oraz czystości mytych pojemników. Urządzenie wymaga oczyszczania filtra szufladowego w przerwach pracy myjki.

Konstrukcja:

Większość elementów urządzenia wykonana jest z masywnej stali nierdzewnej, a ich konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie oraz spełnia normy higieny produkcji spożywczej. Prosta i stabilna konstrukcja spawana ze stali kwasoodpornej zapewnia łatwą obsługę, utrzymanie w czystości i długotrwałą żywotność urządzenia. W naszych urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych firm.

Najważniejsze zalety konstrukcyjne:

Możliwość jednoosobowej obsługi
Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej
Zredukowane do minimum zużycie wody oraz środka myjącego
Pompa wodna o wysokiej wydajności
Komora myjąco- płucząca z filtrem szufladowym
Zamknięty obieg roztworu myjącego.
Możliwość regulacji wody używanej do płukania oraz czasu płukania
Pełna regulacja i kontrola czasu trwania procesu mycia
Funkcjonalna konstrukcja
Nowoczesny system sterujący na pulpicie DELTA
Licznik mytych pojemników zmianowy i główny

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pl_PL
en_GB pl_PL