preloder

MYJKA KIJÓW WĘDZARNICZYCH TYP MKW-300

Podstawowe dane techniczne:

TYP:  MKW 300

L = długość:

1700 mm

B = szerokość:

790 mm

H = wysokość:

950 mm

Waga:

580 kg

Napięcie zasilania:

3 x 400 V

Moc całkowita:

12 kW

Doprowadzenie wody:

1”

Odprowadzenie wody z myjki:

 1, 5 ”

Ogrzewanie :

Elektryczne za pomocą grzałek

Zastosowanie:

Myjka kijów wędzarniczych Typ.MKW-300 jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu mycia kijów wędzarniczych długości do 100cm i wadze do 0,9 kg, stosowanych we wszystkich działach przemysłu mięsnego, rybnego oraz spożywczego.  

Załadunek rozładunek:  

Załadunek do myjki odbywa się ręcznie przez pracownika z obsługi od góry myjki w ilości maksymalnie do 300szt kiji na cykl mycia. Po procesie mycia i płukania pracownik z obsługi wykonuje ręcznie rozładunek umytych kiji umieszczając je na wózku przystosowanym do ich przechowywania.

Proces mycia zasadniczego:

Myjka MKW-300 jest przystosowana  dla dwóch procesów mycia, proces mycia zasadniczego z dodatkiem środka myjącego, oraz proces płukania. Proces mycia  zasadniczego odbywa się w bębnie obracającym się wokół własnej osi, co wywołuje czynnik mechaniczny mycia poprzez obracanie się kiji wewnątrz bębna . Detergent dozowany jest ręcznie lub automatycznie do zbiornika wody mycia zasadniczego, po procesie mycia zasadniczego woda z środkiem myjącym spuszczana jest poprzez zawór ręczny bezpośrednio do kanalizacji . Po dokładnym opróżnieniu zbiornika należy zamknąć zawór spustowy i załączyć Start płukanie, po zakończeniu cyklu płukania należy otworzyć zawór spustowy celem opróżnienia myjki z wody płuczącej.

Konstrukcja:  

Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia.  Wykonanie ze stali kwasoodpornej zapewnia utrzymanie  wysokich warunków higienicznych. Ponadto czytelny panel sterujący umożliwia pełna kontrolę operatowi myjki nad procesem mycia i płukania. Zamontowane lampki sygnalizacyjne informują operatora myjki o procesach mycia. W naszym urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych firm.

Najważniejsze zalety konstrukcji:

  • Jednoosobowa obsługa urządzenia.
  • Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej.
  • Sekcja mycia zasadniczego z sygnalizacją świetlną informująca o procesie mycia.
  • Sekcja płukania z sygnalizacją świetlną informująca o procesie płukania.
  • Pełna regulacja i kontrola czasu trwania procesu mycia i płukania.
  • Funkcjonalna konstrukcja.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pl_PL
en_GB pl_PL