preloder

Classic line Myjki puszki po napełnianiu Typ. MPP-15000

Podstawowe dane techniczne:

TYP MPP-15000S,FO

Wydajność

15000 szt./h

L = długość:

3200 mm

B = szerokość:

980 mm

H = wysokość:

168 mm

Napięcie zasilania:

3 x 400 V

Moc całkowita:

8,5 kW

Pompa wodna sanitarna

40m³

Dysze myjące i płuczące

Z stali nierdzewnej

Ogrzewanie wody

Wymiennik ciepła para woda

Odprowadzenie wody

Ø 50

Kominy Wentylacyjne

  200 mm

Zastosowanie:

Myjka  słoików  jest specjalistycznym urządzeniem o przeznaczeniu  do ich umycia po napełnieniu farszem przed pasteryzacja ,o gabarytach podstawy 0,99 mm. Wydajność urządzenia 15000szt/h w zależności od rodzaju opakowania.

Transport puszek:

Załadunek  słoika po zamknięciu do maszyny odbywa się  automatycznie. Prowadnice górne w strefie mycia dostosowują się do wymiarów wysokości puszki. Łańcuch transportowy wyposażony jest w specjalne zabieraki osądzające słoik w prawidłowym miejscu, stabilizując go podczas mycia pod ciśnieniem roboczym.

Proces mycia:

Mycie puszki odbywa się w obiegu zamkniętym wodą pod ciśnieniem  w systemie liniowym za pomaca dysz myjących z stali nierdzewnej. Dodatkowo w urządzeniu występuje system filtracji. Filtr przelewowy zbiera unoszące się na powierzchni wody w zbiorniku nieczystości pływające eliminując je bezpośrednio do odpływu w posadzce. Filtr szufladowy oczkowy zbiera zanieczyszczenia stałe zabezpieczając dysze myjące przed zatykaniem, co gwarantuje skuteczność mycia. Po procesie mycia zasadniczego puszka transportowana jest do strefy płukania gdzie płukana jest wodą bieżącą.

Konstrukcja:

Zamknięta konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo obsługujących podczas pracy urządzenia.  Wykonanie ze stali kwasoodpornej zapewnia utrzymanie wysokich warunków higienicznych. W naszym urządzeniach stosujemy sprawdzone podzespoły renomowanych firm.

Najważniejsze zalety konstrukcji:

  • Praca urządzenia bezobsługowa w linii.
  • Konstrukcja ze stali kwasoodpornej – nierdzewnej.
  • Pompa wodna z stali nierdzewnej
  • Komora mycia i płukania.
  • Pełna kontrola czasu trwania procesu
  • Funkcjonalna konstrukcja.
  • Sterowanie analogowe.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pl_PL
en_GB pl_PL