preloder

O NAS

Firma Chemaxpol została założona w 2007 roku. Od tego czasu staliśmy się jedną z największych i najbardziej cenionych firm specjalizujących się w technologii i produkcji urządzeń ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej w zakresie wyposażania obiektów w urządzenia myjące i sanitarne. Wieloletnia tradycja i doświadczenie w połączeniu z ciągłym rozwojem stawia nas w oczach klientów jako solidnego i rzetelnego partnera.

SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i zapewnienia jakości, zdecydowaliśmy się na wdrożenie, stosowanie i ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

CO NAS WYRÓŻNIA

Nasze doświadczenie zdobyliśmy, współpracując z wieloma firmami, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, uczestnicząc w wyposażeniu największych polskich firm.
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn oraz fachowości naszej kadry pracowniczej, zapewniamy wysoką jakość naszych produktów oraz skuteczność w strefie sanitarnej.
Fachowe doradztwo techniczne i technologiczne w połączeniu z solidnym i terminowym wykonaniem zostały już docenione przez wielu odbiorców.Przedsiębiorstwa doceniając nasze zaangażowanie w pracy i zamawiając kolejne urządzenia – zmobilizowały nas do podjęcia decyzji o rozbudowie firmy o kolejną halę produkcyjną. Umożliwi nam to szybszą realizację zamówień.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Produkcja nowych maszyn i urządzeń oparta jest na bazie wieloletniego doświadczenia, sprawdzonych rozwiązań technologicznych oraz wymagań naszych klientów. Posiadamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą wraz z bogatym zapleczem konstrukcyjno-technologicznym. Dodatkowo, wspierane są przez nowoczesne programy wspomagające projektowanie. Umożliwia nam realizację najbardziej skomplikowanych projektów i wymagań klientów, jak również tworzenie nowych, optymalnych rozwiązań i narzędzi technicznych.

DBAMY O JAKOŚĆ

Bogate zaplecze produkcyjne jest dla naszych klientów gwarancją spełnienia ich wymagań z równoczesnym zapewnieniem jakości i czasu. Produkcja w naszej firmie bazuje na wysoko rozwiniętej technologii z zakresu cięcia, obróbki plastycznej i obróbki skrawaniem. Wszystko to zapewniają nam nowoczesne urządzenia takie, jak urządzenie do cięcia wodą „Water Jet”, sterowane numerycznie wiertarko-frezarki, giętarki, tokarki oraz wiertarki stołowe i pilarki. Co więcej, stanowiska montażowe wyposażone są w wysokiej jakości spawarki, jak również szafki narzędziowe.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pl_PL
en_GB pl_PL