O firmie

O NAS

Firma Chemaxpol została założona w 2007 roku. Od tego czasu staliśmy się jednym z największych i najbardziej cenionych firm specjalizujących się w technologii i produkcji urządzeń ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej w zakresie wyposażania obiektów w urządzenia myjące i sanitarne. Wieloletnia tradycja i doświadczenie w połączeniu z ciągłym rozwojem stawia nas w oczach klientów jako solidnego i rzetelnego partnera.

CO NAS WYRÓŻNIA

DOŚWIADCZENIE

Nasze doświadczenie zdobyliśmy, współpracując z wieloma firmami, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, uczestnicząc w wyposażeniu największych polskich firm.

JAKOŚĆ

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn oraz fachowości naszej kadry pracowniczej, zapewniamy wysoką jakość naszych produktów oraz skuteczność w strefie sanitarnej.

PROFESJONALIZM

Fachowe doradztwo techniczne i technologiczne w połączeniu z solidnym i terminowym wykonaniem zostały już docenione przez wielu odbiorców.

ZAANGAŻOWANIE

Przedsiębiorstwa doceniając nasze zaangażowanie w pracy i zamawiając kolejne urządzenia – zmobilizowały nas do podjęcia decyzji o rozbudowie firmy o kolejną halę produkcyjną. Umożliwi nam to szybszą realizację zamówień.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

NIE BOIMY SIĘ WYZWAŃ

Produkcja nowych maszyn i urządzeń oparta jest na bazie wieloletniego doświadczenia, sprawdzonych rozwiązań technologicznych oraz wymagań naszych klientów. 

Wysoko wyspecjalizowana kadra pracownicza wraz z bogatym zapleczem konstrukcyjno-technologicznym, które dodatkowo wspierane są przez nowoczesne programy wspomagające projektowanie, umożliwia nam realizację najbardziej skomplikowanych projektów i wymagań klientów, jak również tworzenie nowych, optymalnych rozwiązań i narzędzi technicznych. 

DBAMY O JAKOŚĆ

PRODUKCJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Bogate zaplecze produkcyjne jest dla naszych klientów gwarancją spełnienia ich wymagań z równoczesnym zapewnieniem jakości i czasu. Produkcja w naszej firmie bazuje na wysoko rozwiniętej technologii z zakresu cięcia, obróbki plastycznej, obróbki skrawaniem co zapewniają nam nowoczesne urządzenia służące do tego celu takie, jak urządzenie do cięcia wodą „Water Jet”, sterowane numerycznie wiertarko-frezarki, giętarki, tokarki oraz wiertarki stołowe i pilarki. Co więcej, stanowiska montażowe wyposażone są w wysokiej jakości spawarki, jak również szafki narzędziowe. 

SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i zapewnienia jakości, zdecydowaliśmy się na wdrożenie, stosowanie i ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.