CZYSTA STRONA BIZNESU


Jesteś tutaj:Strona Główna / Myjki / Myjki - Chemaxpol

Dla dwóch niezależnie pracujących torów urządzenie przystosowane do pracy w systemie ręcznym lub automatycznym o wydajności do 2000 szt./h po 1000 szt./h na każdy tor.
 
Myjka tunelowa Typ:  MP-2T2000S,MW,IIFO+8MO jest specjalistycznym urządzeniem przeznaczonym do mycia wszelkiego rodzaju pojemników z tworzywa sztucznego o gabarytach 600x400x200 mm, stosowanych w wszystkich działach przemysłu mięsnego oraz spożywczego. Wydajność do 2000 szt./h pojemników ze strefą mycia wstępnego, wyposażoną w filtr szczelinowy obrotowy samoczyszczący oraz strefę mycia zasadniczego, wyposażoną w filtr szczelinowy obrotowy samoczyszczący (dodatkowa strefa odmuchu pojemników z zastoin wody po procesie płukania dla każdego toru indywidualnie).

Myjka tunelowa Typ: MP-1250S,IIFO,MW+4MO jest specjalistycznym urządzeniem przeznaczonym do mycia wszelkiego rodzaju pojemników z tworzywa sztucznego gabarytach 600x400x200 mm, stosowanych we wszystkich działach przemysłu mięsnego oraz spożywczego. Wydajność do 1250 szt./h pojemników ze strefą mycia wstępnego, wyposażoną w filtr szczelinowy obrotowy samoczyszczący, oraz strefę mycia zasadniczego. Urządzenie wyposażone jest w dodatkową strefę odmuchu pojemników z zastoin wody po procesie płukania.

Myjka tunelowa Typ: MP-1000S,IIFO,MW+4MO jest specjalistycznym urządzeniem przeznaczonym do mycia wszelkiego rodzaju pojemników z tworzywa sztucznego gabarytach 600x400x200 mm, stosowanych we wszystkich działach przemysłu mięsnego oraz spożywczego. Wydajność do 1000 szt./h pojemników ze strefą mycia wstępnego, wyposażoną w filtr szczelinowy obrotowy samoczyszczący, oraz strefę mycia zasadniczego. Urządzenie wyposażone jest w dodatkową strefę odmuchu pojemników z zastoin wody po procesie płukania.

Myjka tunelowa Typ: MP-800S,IIFO, MW i MP-800S,IIFO,MW+3MO jest specjalistycznym urządzeniem przeznaczonym do mycia wszelkiego rodzaju pojemników z tworzywa sztucznego gabarytach 600x400x200 mm, stosowanych we wszystkich działach przemysłu mięsnego oraz spożywczego. Wydajność do 800 szt./h pojemników ze strefą mycia wstępnego, wyposażoną w filtr szczelinowy obrotowy samoczyszczący, oraz strefę mycia zasadniczego. Urządzenie wyposażone jest w dodatkową strefę odmuchu pojemników z zastoin wody po procesie płukania.

Myjka tunelowa Typ: MP-600S,FO, MW i MP600,FO,MW+3MO jest specjalistycznym urządzeniem przeznaczonym do mycia wszelkiego rodzaju pojemników z tworzywa sztucznego gabarytach 600x400x200 mm, stosowanych we wszystkich działach przemysłu mięsnego oraz spożywczego. Wydajność do 600 szt./h pojemników ze strefą mycia wstępnego, wyposażoną w filtr szczelinowy obrotowy samoczyszczący, oraz strefę mycia zasadniczego. Urządzenie wyposażone jest w dodatkową strefę odmuchu pojemników z zastoin wody po procesie płukania.

Myjka komorowa Typ: MWW-50S, FO, WZ, P jest specjalistycznym urządzeniem przeznaczonym do mycia wózków wędzarniczych (typ „Z” lub „H”) o gabarytach 1000x1000x2000 mm. oraz wózków z półkami z siatki . Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej i materiałów sztucznych, zbiornik myjki zagłębiony w posadzce, komora mycia w systemie przelotowym. Wydajność urządzenia od 40-50 szt./h wózków wędzarniczych lub 7-10 wózków z półkami z siatki.Urządzenie w wersji standardowej pozwala na mycia w cyklu 5 szt. wózków wędzarniczych, proces mycia uwzględnia mycie i płukanie od 4-7 min. (w zależności od zabrudzenia oraz doboru i stężenie robaczego środka myjącego). Urządzenie wyposażone w filtr szczelinowy obrotowy samoczyszczący oraz gospodarkę wodną.

Strona 1 z 4

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych