PRODUKCJA

Jesteśmy producentem wysokiej jakości urządzeń wykonanych ze stali kwasoodpornych i nierdzewnych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn oraz fachowości naszej kadry pracowniczej, potrafimy zapewnić wysoką jakość naszych produktów. Nasze rozwiązania cechuje minimalizowanie całkowitych kosztów mycia.

SERWIS

Dbamy o to, żeby Twój biznes mógł korzystać z naszych maszyn 24h/dobę. 

W tym celu firma CHEMAXPOL prowadzi usługę serwisową dla wyprodukowanych maszyn. Poza szczególnymi przypadkami, gwarancja na urządzenia firmy Chemaxpol trwa rok, od momentu zakupu maszyny. Pokrywa ona usterki fabryczne, nie pokrywa awarii powstałych na skutek złego użytkowania sprzętu lub w wyniku uszkodzenia mechanicznego.

AUDYT

Analiza kosztów związanych z higieną + indywidualna propozycja rozwiązania = oszczędności

Dzięki doświadczeniu z różnych gałęzi przemysłu spożywczego proponujemy rozwiązania, które są dopasowane do rzeczywistych potrzeb.

Audyt ma na celu kompleksowe badanie i ocenę stanu funkcjonujących w zakładzie stanowisk mycia. Jest narzędziem pozwalającym na jego ocenę pod względem jakości wykonywanych czynności mycia ale również kosztów, jakie zakład ponosi z tego tytułu.

PROJEKT INDYWIDUALNY

Na etapie projektu – dobór odpowiedniego urządzenia oraz technologii.
Na etapie planowania – budżetowanie kosztów związanych z myciem.
Maksymalizacja wydajności dzięki dopasowanym rozwiązaniom.

KONTAKT

„CHEMAXPOL” Sp. z o.o. sp.k.
Ostaszewo 38, 87-148 Łysomice
e-mail: biuro@chemaxpol.com
tel. 56 6740489

NASI KLIENCI